Načítám…

Výhry

O co se v Zaměstnanecké lize hraje?

  Přestože je Zaměstnanecká liga skupiny Generali určena především pro zábavu a seznamování zaměstnanců z různých společností a oddělení, stále je to liga. Proto vyhlašujeme nejlepší hráče a hráčky v jednotlivých sportech.

  Hlavními cenami jsou

 1. Věčná sláva :-)
 2. Poháry
 3. Věcné ceny nebo vouchery od našich partnerů

Partneři Zaměstnanecké ligy

 • Wellness centra Infinit

  Vychutnejte si aktivní i pasivní odpočinek v síti wellness center Infinit v Praze, Brně a Senohrabech. Plavecké a relaxační bazény, saunové světy, masáže, privátní sauny a whirlpooly, zážitkové balíčky či wellness pobyty.

 • Bowling Radava

  Bowling Radava nabízí 12 profesionálních bowlingových drah s barem a pivní zahrádkou. Připraví pro Vás firemní večírek, dětskou oslavu, třídní sraz, sraz sportovního kolektivu, rozlučku se svobodou nebo si jen tak můžete přijít zahrát. Na částečnou úhradu drah můžete využít multisportku.

 • Mercuria Laser Gamer

  Mercuria laser game - to je největší laser game síť v České republice. Hledáte ideální místo pro celovečerní firemní akci? Prostorný bar, unikátní laser game arény, doprovodné aktivity (simulátory VR, arkádové automaty a další) – to vše najdete v Mercurii. Vybrat si můžete z poboček na Holešovicích, Braníku nebo Na Příkopech.

 • Topsports centrum

  Díky Topsports centrum je půjčovna koloběžek, kol, elektrokol, kolečkových bruslí, longboardů, skákacích bot, howerboardů, šlapacích kár a dalšího vybavení v Braníku.

Je něco, co bys chtěl vyhrát? Chceš věnovat cenu do slosování?

Napiš nám! Využít můžeš tento kontaktní formulář nebo email liga@generaliliga.cz, ozveme se ti. Děkujeme!